Laptop Honor MagicBook 14, 14" FHD AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Radeon Vega 8 Win10 sivi 4-cell
4,6
(14)
79.990,00
Poslednja cena
| Procesor | Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 14'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | AMD Ryzen 5 3500U |
| Opis grafičke kartice | AMD Radeon Vega 8 |
| Tip ekrana | LED LCD |
| Povezivanje | WiFi, LAN, HDMI, USB 2.0, USB 3.2 |
| Operativni sistem | Windows 10 Home 64bit |
| Boja | Crna / Siva |
| Uvoznik | ROAMING ELECTRONICS DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MagicBook 14 |
3,9
(12)
64.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(8)
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(9)
74.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(17)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(21)
65.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 14'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | AMD Ryzen 5 3500U |
| Opis grafičke kartice | AMD Radeon Vega 8 |
| Tip ekrana | LED LCD |
| Povezivanje | WiFi, LAN, HDMI, USB 2.0, USB 3.2 |
| Operativni sistem | Windows 10 Home 64bit |
| Boja | Crna / Siva |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.