Kuhinjska vaga Gorenje KT10 ORAITO W
4,2
(10)
3.490,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Vrsta aparata | Kuhinjska vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 10 kg kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | KT10ORAITOW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kuhinjska vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 10 kg kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.