Kuhinjska vaga Vox KW36
4,9
(19)
1.490,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Kuhinjska vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 5 kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.43 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KW36 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kuhinjska vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 5 kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.43 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.