Kombinovani frižider Gorenje RF212EPW4
4,2
(10)
23.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 28 l |
| Zapremina frižidera | 96 l |
| Širina | 47,5 cm |
| Visina | 117cm |
| Dubina | 48,7 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Efikasnost | - Kapacitet zamrzavanja (24h) 2 kg - Vreme čuvanja u slučaju nestanka el. energije 9 h - Procenjena godišnja potrošnja električne energije 163 kWh |
| Način upravljanja | - Način upravljanja Mehaničko - Otapanje frižiderskog prostora Ručno - Otapanje zamrzivačkog prostora Ručno |
| Oprema | Oprema frižiderskog prostora - Posuda za flaše bez držača - 1 polica u vratima - LED osvetljenje sa strane - Broj podesivih polica u odeljku frizidera 2 - Broj staklenih polica u rashladnom prostoru 3 - Posuda za jaja 1/6 Oprema zamrzivačkog prostora - 1 klasična posudica za led - Broj staklenih polica u zamrzivačkom delu 1 |
| Težina | 31.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | RF212EPW4 |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 28 l |
| Zapremina frižidera | 96 l |
| Širina | 47,5 cm |
| Visina | 117cm |
| Dubina | 48,7 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Efikasnost | - Kapacitet zamrzavanja (24h) 2 kg - Vreme čuvanja u slučaju nestanka el. energije 9 h - Procenjena godišnja potrošnja električne energije 163 kWh |
| Način upravljanja | - Način upravljanja Mehaničko - Otapanje frižiderskog prostora Ručno - Otapanje zamrzivačkog prostora Ručno |
| Oprema | Oprema frižiderskog prostora - Posuda za flaše bez držača - 1 polica u vratima - LED osvetljenje sa strane - Broj podesivih polica u odeljku frizidera 2 - Broj staklenih polica u rashladnom prostoru 3 - Posuda za jaja 1/6 Oprema zamrzivačkog prostora - 1 klasična posudica za led - Broj staklenih polica u zamrzivačkom delu 1 |
| Težina | 31.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.