Kombinovani frižider Gorenje RF212EPW4
23.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 28 l |
| Zapremina frižidera | 96 l |
| Širina | 47,5 cm |
| Visina | 117cm |
| Dubina | 48,7 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godineuz registracju na sajtu proizvođača. |
| Težina | 31.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | RF212EPW4 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 28 l |
| Zapremina frižidera | 96 l |
| Širina | 47,5 cm |
| Visina | 117cm |
| Dubina | 48,7 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godineuz registracju na sajtu proizvođača. |
| Težina | 31.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.