Inverter klima uredjaj Vox IDA18-VCWHS
58.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 90,8 cm |
| Dubina klime | 22,3 cm |
| Visina klime | 29,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Funkcije | - Glasovna kontrola: DA - Grejač spoljašnje jedinice: DA - Integrisan WiFi: DA - iFeel: DA - Antifungus: DA - Automatsko čišćenje: DA - Auto restart: DA - LCD displej: DA - Hlađenje: DA - Grejanje: DA - Deep Sleep: DA |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | IDA18-VCWHS |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 90,8 cm |
| Dubina klime | 22,3 cm |
| Visina klime | 29,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Funkcije | - Glasovna kontrola: DA - Grejač spoljašnje jedinice: DA - Integrisan WiFi: DA - iFeel: DA - Antifungus: DA - Automatsko čišćenje: DA - Auto restart: DA - LCD displej: DA - Hlađenje: DA - Grejanje: DA - Deep Sleep: DA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.