Inverter klima uređaj Tesla TT68EX81-2432IAW
0,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin WEB |
Ivanjica
Centralni magacin WEB
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet klime | 24000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 101 cm |
| Dubina klime | 31,5 cm |
| Visina klime | 22 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++ |
| Funkcije | - Smart aplikacija - Samodijagnostika - Wi-Fi - Uklanjanje vlage - Hlađenje - Grejanje - Buster - Perivi filter - Samočišćenje - Eko režim rada - Tihi režim rada - Odmrzavanje - Senzor temperature u daljinskom upravljaču - Auto-restart - Funkcija protiv gljivica - Tajmer - Horizontalno podešavanje - Inteligentno odmrzavanje - Pametan protok vazduha - Super tihi dizajn - Spoljašnji ventilator s pet brzina - Dvostrani odvod za kondenz - Detekcija curenja gasa - Memorija položaja krilaca - Automatska funkcija horizontalnog kretanja krilaca - Hidrofilna aluminijska rebra |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TT68EX81-2432IAW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet klime | 24000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 101 cm |
| Dubina klime | 31,5 cm |
| Visina klime | 22 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++ |
| Funkcije | - Smart aplikacija - Samodijagnostika - Wi-Fi - Uklanjanje vlage - Hlađenje - Grejanje - Buster - Perivi filter - Samočišćenje - Eko režim rada - Tihi režim rada - Odmrzavanje - Senzor temperature u daljinskom upravljaču - Auto-restart - Funkcija protiv gljivica - Tajmer - Horizontalno podešavanje - Inteligentno odmrzavanje - Pametan protok vazduha - Super tihi dizajn - Spoljašnji ventilator s pet brzina - Dvostrani odvod za kondenz - Detekcija curenja gasa - Memorija položaja krilaca - Automatska funkcija horizontalnog kretanja krilaca - Hidrofilna aluminijska rebra |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.