Inverter klima uređaj Tesla TA71FFLL-2432IA
74.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet klime | 24000 BTU |
| Rashladna snaga | 2200 W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Grejna snaga | 2200 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 108,2 cm |
| Dubina klime | 23,3 cm |
| Visina klime | 33 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++/A+ |
| Karakteristike | - Opseg radne temperature: - Grejanje: od -15°C do +30°C - Hlađenje: od 16°C do +49°C |
| Funkcije | - Prijatno hlađenje - Pametan protok vazduha - ECO - Super EMC performanse - Samodijagnostika - Inteligentno odmrzavanje - Funkcija samočišćenja - Funkcija protiv stvaranja gljivica - Nerđajuće kućište - Nezavisni režim odvlaživanja - Super tihi dizajn - Protok vazduha s niskim nivoom buke - Turbo režim - Automatski režim - Stanje mirovanja - Indikator greške - Automatsko ponovno pokretanje - Tajmer - 4 brzine ventilatora - Spoljašnji ventilator sa pet brzina - Grejanje/hlađenje na niskim temperaturama - Saćasti filter - Perivi filter - 1W u pripravnosti - Dvostrani odvod za kondenz - Pokretanje u širokom naponskom rasponu - Sterilizacija na 56 ° C - Detekcija curenja gasa - Daljinski upravljač - Memorija položaja krilaca - Skriveni LED displej - Displej UKLJUČENO/ISKLJUČENO - Ugodno hlađenje - Brzo hlađenje i grejanje - Držač daljinskog - Pametniji dizajn krilaca za protok vazduha - Jednostavno čišćenje - Hidrofilna aluminijska rebra - Rezervni prekidač - Višestruka brzina ventilatora - I-clean - Inteligentno uključivanje/isključivanje - Poboljšana gornja ploča/poklopac - Auto Swing krilca - Anti-Cold Air funkcija |
| Težina | 51.50 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TA71FFLL-2432IA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 24000 BTU |
| Kapacitet klime | 24000 BTU |
| Rashladna snaga | 2200 W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 24000 BTU |
| Grejna snaga | 2200 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 108,2 cm |
| Dubina klime | 23,3 cm |
| Visina klime | 33 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++/A+ |
| Karakteristike | - Opseg radne temperature: - Grejanje: od -15°C do +30°C - Hlađenje: od 16°C do +49°C |
| Funkcije | - Prijatno hlađenje - Pametan protok vazduha - ECO - Super EMC performanse - Samodijagnostika - Inteligentno odmrzavanje - Funkcija samočišćenja - Funkcija protiv stvaranja gljivica - Nerđajuće kućište - Nezavisni režim odvlaživanja - Super tihi dizajn - Protok vazduha s niskim nivoom buke - Turbo režim - Automatski režim - Stanje mirovanja - Indikator greške - Automatsko ponovno pokretanje - Tajmer - 4 brzine ventilatora - Spoljašnji ventilator sa pet brzina - Grejanje/hlađenje na niskim temperaturama - Saćasti filter - Perivi filter - 1W u pripravnosti - Dvostrani odvod za kondenz - Pokretanje u širokom naponskom rasponu - Sterilizacija na 56 ° C - Detekcija curenja gasa - Daljinski upravljač - Memorija položaja krilaca - Skriveni LED displej - Displej UKLJUČENO/ISKLJUČENO - Ugodno hlađenje - Brzo hlađenje i grejanje - Držač daljinskog - Pametniji dizajn krilaca za protok vazduha - Jednostavno čišćenje - Hidrofilna aluminijska rebra - Rezervni prekidač - Višestruka brzina ventilatora - I-clean - Inteligentno uključivanje/isključivanje - Poboljšana gornja ploča/poklopac - Auto Swing krilca - Anti-Cold Air funkcija |
| Težina | 51.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.