Inverter klima uređaj Midea CB1-18HRFN8.WIFI
79.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | 1600 W |
| Energetski razred - hlađenja | A+++ |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Grejna snaga | 19000 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+++ |
| Širina klime | 96.8 cm |
| Dubina klime | cm |
| Visina klime | 22.5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | - 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): 96.8 x 22.5 x 32 cm - Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): 80 .5 x 55.4 x 33 cm |
| Težina | 44.60 kg |
| Uvoznik | MALI KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD-PALILULA, |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CB1-18HRFN8.WIFI |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | 1600 W |
| Energetski razred - hlađenja | A+++ |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Grejna snaga | 19000 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+++ |
| Širina klime | 96.8 cm |
| Dubina klime | cm |
| Visina klime | 22.5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | - 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD): 96.8 x 22.5 x 32 cm - Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD): 80 .5 x 55.4 x 33 cm |
| Težina | 44.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.