Inverter klima uređaj Tesla TT51ZA31-1832IA
52.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 91 cm |
| Dubina klime | 19,5 cm |
| Visina klime | 30,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++ |
| Težina | 35.00 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TT51ZA31-1832IA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | 18000 BTU |
| Grejna snaga | W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 91 cm |
| Dubina klime | 19,5 cm |
| Visina klime | 30,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | A++ |
| Težina | 35.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.