Indukciona ploča Gorenje ICY3500DGP
4,8
(12)
19.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 2000 W |
| Broj grejnih ploča | 2 |
| Nivoi snage | 9 |
| Garancija | 2 godine |
| Način upravljanja | - Upravljanje Na dodir - touch - Tajmer - Ručno podešavanje temperature - Precizno podešavanje temperature - Fleksibilno podešavanje snage |
| Površina za kuvanje | - Snaga zone za kuvanje napred desno 2000 W - Ø napred levo (mm) 220 MM - Snaga zone za kuvanje napred levo 2000 W |
| Težina | 5.10 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | ICY3500DGP |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2000 W |
| Broj grejnih ploča | 2 |
| Nivoi snage | 9 |
| Garancija | 2 godine |
| Način upravljanja | - Upravljanje Na dodir - touch - Tajmer - Ručno podešavanje temperature - Precizno podešavanje temperature - Fleksibilno podešavanje snage |
| Površina za kuvanje | - Snaga zone za kuvanje napred desno 2000 W - Ø napred levo (mm) 220 MM - Snaga zone za kuvanje napred levo 2000 W |
| Težina | 5.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.