Električna indukciona ploča Gorenje ICE2000SP
4,6
(5)
8.990,00
Poslednja cena
Indukciona ploča Gorenje ICE2000SP ima jednu grejnu zonu na sredini, površine 20 cm, snage 2 kW. Uz pomoć preglednog ekrana možete da odaberete temperaturu od 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 ili 240 °C. Vreme kuvanja se može podesiti sve do 180 minuta. Po isteku podešenog vremena, grejna ploča se isključuje i oglašava se zvučni signal. Sigurnosno zaključavanje je najjednostavnija mera koja sprečava da deca menjaju neka od podešavanja na ploči.
| Snaga | 2000 W |
| Broj grejnih ploča | 1 |
| Nivoi snage | 8 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.80 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | ICE2000SP |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2000 W |
| Broj grejnih ploča | 1 |
| Nivoi snage | 8 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.