Frižider Vox KS1470E
4,7
(14)
18.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 16 l |
| Zapremina frižidera | 97 l |
| Širina | 55,3 cm |
| Visina | 84,5 cm |
| Dubina | 57,4 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Tihi rad - Vreme čuvanja hrane u smrznutom stanju u slučaju nestanka struje: 9 h - Antibakterijska zaštita - Led Lighting - Frižider: - 3 x polica na vratima - 2 x polica - 1 x fioka - Zamrzivač: - Komora za zamrzavanje |
| Težina | 22.50 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KS1470E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kombinovani frižideri - zamrzivač gore |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 16 l |
| Zapremina frižidera | 97 l |
| Širina | 55,3 cm |
| Visina | 84,5 cm |
| Dubina | 57,4 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Tihi rad - Vreme čuvanja hrane u smrznutom stanju u slučaju nestanka struje: 9 h - Antibakterijska zaštita - Led Lighting - Frižider: - 3 x polica na vratima - 2 x polica - 1 x fioka - Zamrzivač: - Komora za zamrzavanje |
| Težina | 22.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.