Frižider Vox KS3060E
24.291,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:40
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Frižideri bez komore za zamrzavanje |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Zapremina frižidera | 230 l |
| Širina | 55 cm |
| Visina | 142 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 60.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO Šimanovci |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KS3060E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Frižideri bez komore za zamrzavanje |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Zapremina frižidera | 230 l |
| Širina | 55 cm |
| Visina | 142 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 60.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.