Bojler Tiki TGR120N Prime M120
4,7
(13)
27.990,00
Poslednja cena
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Zapremina bojlera | 120 l |
| Materijal kazana | Emajlirani |
| Energetski razred | C |
| Širina | 45,4 cm |
| Visina bojlera | 109 cm |
| Dubina | 46,1 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Godišnja potrošnja električne energije 2770 kWh - Dnevna potrošnja električne energije 12,90 kWh - Priključna snaga 2000 W - Napon 230 V - Podešavanje temperature termostata ECO - Broj priključnih mesta 2 ili više - Opseg podešavanja temperature 10 °C do 65 °C - Zaštita od pregrevanja Da - Zaštita od smrzavanja Da - Signalizacija rada električnog grejača Da |
| Težina | 37.00 kg |
| Uvoznik | TIKI DOO, STARA PAZOVA |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TGR120N Prime M120 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Zapremina bojlera | 120 l |
| Materijal kazana | Emajlirani |
| Energetski razred | C |
| Širina | 45,4 cm |
| Visina bojlera | 109 cm |
| Dubina | 46,1 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Godišnja potrošnja električne energije 2770 kWh - Dnevna potrošnja električne energije 12,90 kWh - Priključna snaga 2000 W - Napon 230 V - Podešavanje temperature termostata ECO - Broj priključnih mesta 2 ili više - Opseg podešavanja temperature 10 °C do 65 °C - Zaštita od pregrevanja Da - Zaštita od smrzavanja Da - Signalizacija rada električnog grejača Da |
| Težina | 37.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.