Bojler Tiki TGR100N Prime M100
4,6
(11)
24.990,00
Poslednja cena
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Zapremina bojlera | 100 l |
| Materijal kazana | Emajlirani |
| Energetski razred | C |
| Širina | 45,4 cm |
| Visina bojlera | 94 cm |
| Dubina | 46,1 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Godišnja potrošnja električne energije 2762 kWh - Dnevna potrošnja električne energije 12,85 kWh - Priključna snaga 2000 W - Napon 230 V - Podešavanje temperature termostata „e“ / „eco“ - Prosečna debljina izolacije 23 mm - Priključci na vodovodnu mrežu G 1/2 - Maksimalna temperatura do 65 °C - Zaštita od smrzavanja Da - Signalna lampica (rad grejača) Da - Stepen zaštite IP23 |
| Težina | 32.50 kg |
| Uvoznik | TIKI DOO, STARA PAZOVA |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TGR100N Prime M100 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Zapremina bojlera | 100 l |
| Materijal kazana | Emajlirani |
| Energetski razred | C |
| Širina | 45,4 cm |
| Visina bojlera | 94 cm |
| Dubina | 46,1 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Godišnja potrošnja električne energije 2762 kWh - Dnevna potrošnja električne energije 12,85 kWh - Priključna snaga 2000 W - Napon 230 V - Podešavanje temperature termostata „e“ / „eco“ - Prosečna debljina izolacije 23 mm - Priključci na vodovodnu mrežu G 1/2 - Maksimalna temperatura do 65 °C - Zaštita od smrzavanja Da - Signalna lampica (rad grejača) Da - Stepen zaštite IP23 |
| Težina | 32.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.