Bluetooth zvučnik Philips TAX5000E/10
26.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 200 W |
| Baterija | 5200 mAh, do 14 h rada, zamenljiva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Otpornost: IPX4 (otpornost na prskanje) - Mikrofonski ulaz: 2× MIC, 1× gitarа + eho kontrola - Dodatne funkcije: TWS, Auracast™, Bass+ tehnologija, kontrola tona preko aplikacije Philips Entertainment - Prenosivost: Ručka + točkići - Frekventni opseg: 20 Hz - 20 kHz - Pozadinsko osvetljenje: RGB LED sa 13 režima |
| Težina | 15.10 kg |
| Uvoznik | MISON D.O.O BEOGRAD (ZEMUN), BEOGRAD ZEM |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TAX5000E/10 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 200 W |
| Baterija | 5200 mAh, do 14 h rada, zamenljiva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Otpornost: IPX4 (otpornost na prskanje) - Mikrofonski ulaz: 2× MIC, 1× gitarа + eho kontrola - Dodatne funkcije: TWS, Auracast™, Bass+ tehnologija, kontrola tona preko aplikacije Philips Entertainment - Prenosivost: Ručka + točkići - Frekventni opseg: 20 Hz - 20 kHz - Pozadinsko osvetljenje: RGB LED sa 13 režima |
| Težina | 15.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.