Bluetooth Slušalice NOISE MasterBudsMaxTi
20.999,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Siva |
| Karakteristike | - Visokokvalitetan izbalansiran zvuk sa dubokim basom - Dinamički EQ automatski podešava zvuk - Napredno aktivno poništavanje buke (ANC) - Udobne sa mekanim jastučićima i trakom od memorijske pene - Do 60 h reprodukcije i detekcija nošenja - Podešavanje zvuka i ANC preko Noise Audio App - Adaptive ANC - Dynamic EQ - LHDC 5.0 - Immersive Spatial Audio - Smart wear detection |
| Težina | 0.10 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MasterBudsMaxTi |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Siva |
| Karakteristike | - Visokokvalitetan izbalansiran zvuk sa dubokim basom - Dinamički EQ automatski podešava zvuk - Napredno aktivno poništavanje buke (ANC) - Udobne sa mekanim jastučićima i trakom od memorijske pene - Do 60 h reprodukcije i detekcija nošenja - Podešavanje zvuka i ANC preko Noise Audio App - Adaptive ANC - Dynamic EQ - LHDC 5.0 - Immersive Spatial Audio - Smart wear detection |
| Težina | 0.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.