Bluetooth slušalice Honor Choice Earbuds S7 siva
0,00
Poslednja cena
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | - do 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Baterija | 480 mAh |
| Karakteristike | - Dvostruko povezivanje sa dva uređaja (multi-device) - Automatsko prepoznavanje nošenja (wear detection) - Gaming režim sa niskom latencijom - Hi-Res Audio sertifikat za bolji kvalitet zvuka - Brzo uparivanje i stabilna veza sa uređajima - Do 7.5 h korišćenja, sa kućištem do 36 h - Active Noise Cancelling |
| Vreme punjena baterije | 2 h |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Choice Earbuds S7 siva |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | - do 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Baterija | 480 mAh |
| Karakteristike | - Dvostruko povezivanje sa dva uređaja (multi-device) - Automatsko prepoznavanje nošenja (wear detection) - Gaming režim sa niskom latencijom - Hi-Res Audio sertifikat za bolji kvalitet zvuka - Brzo uparivanje i stabilna veza sa uređajima - Do 7.5 h korišćenja, sa kućištem do 36 h - Active Noise Cancelling |
| Vreme punjena baterije | 2 h |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.