Blender Vox TM9000
4,6
(22)
3.990,00
Poslednja cena
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,6 l |
| Broj brzina | Mogućnost višestepenog podešavanja aparata |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.57 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TM9000 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,6 l |
| Broj brzina | Mogućnost višestepenog podešavanja aparata |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.57 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.