Blender Vox TM6002
4,5
(10)
3.590,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 032/652-014
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 5 + Pulsna snaga |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.98 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | TM6002 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 5 + Pulsna snaga |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.98 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.