Blender Vox TM1056
4,7
(12)
3.990,00
Poslednja cena
Easy storage - za svaku kuhinju, kompaktan i lagan.
Benefit staklene posude - posuda u kojoj je moguće blendirati tvrdo voće, povrće i led
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 8 |
| Boja | Inox / Bela |
| Garancija | 25 meseci |
| Težina | 1.90 kg |
| Uvoznik | Erg DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | TM1056 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 500 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Broj brzina | 8 |
| Boja | Inox / Bela |
| Garancija | 25 meseci |
| Težina | 1.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.