Blender Linea LFM0414II
4,3
(22)
5.032,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:36
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 700 W |
| Broj brzina | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.00 kg |
| Uvoznik | CTC-UNIT DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | LFM0414II |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 700 W |
| Broj brzina | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.