Zamrzivač Vox CF500E
49.990,00
Poslednja cena
| Energetski razred | E |
| Širina | 150 cm |
| Visina | 84,4 cm |
| Dubina | 73,3 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zapremina zamrzivača | 508 l |
| Težina | 45.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CF500E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Energetski razred | E |
| Širina | 150 cm |
| Visina | 84,4 cm |
| Dubina | 73,3 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Zapremina zamrzivača | 508 l |
| Težina | 45.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.