Zamrzivač Gorenje FN617EES5
3,6
(12)
53.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
U slučaju dužeg odsustva, frižider se može podesiti da radi u režimu uštede energije, koji uzima u obzir da su vrata zatvorena duže vreme.
Moderna NoFrost tehnologija je sistem hlađenja hladnim vazduhom koji kruži i eleminiše vlagu iz frižidera i zamrzivača.
| Vrsta aparata | Vertikalni zamrzivač |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 240 l l |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 172 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 61.10 kg |
| Uvoznik | Gorenje |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | FN617EES5 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Vertikalni zamrzivač |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 240 l l |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 172 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 61.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.