Zamrzivač Gorenje FH37E6W
42.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Energetski razred | E |
| Širina | 130 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 70,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine. |
| Zapremina zamrzivača | 371 l |
| Težina | 48.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | FH37E6W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Energetski razred | E |
| Širina | 130 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 70,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine. |
| Zapremina zamrzivača | 371 l |
| Težina | 48.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.