Ventilator Linea LMFS-0713
9.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ventilator sa vodenim raspršivačem |
| Snaga ventilatora | 75 W |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Kapacitet | 4,2 l |
| Težina | 1.50 kg |
| Uvoznik | CTC-UNIT DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | LMFS-0713 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ventilator sa vodenim raspršivačem |
| Snaga ventilatora | 75 W |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Kapacitet | 4,2 l |
| Težina | 1.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.