Vaga Gorenje OT180LBW
4,3
(19)
2.990,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Telesna vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 180 kg kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Automatsko isključenje - Kaljeno staklo - Tačnost po gramu - Merna jedinica KG, LB |
| Težina | 1.70 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | OT180LBW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Telesna vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 180 kg kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Automatsko isključenje - Kaljeno staklo - Tačnost po gramu - Merna jedinica KG, LB |
| Težina | 1.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.