Usisivač za pepeo Alfa Plam
4,4
(17)
9.999,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Garancija | 2 |
| Boja | Crvena |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina kese / posude | 20l l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Težina | 7.00 kg |
| Proizvođač | ALFA-PLAM AD |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |
| Model | UsisivacAlfaPepeo |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 |
| Boja | Crvena |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1200 W |
| Zapremina kese / posude | 20l l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Težina | 7.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.