Usisivač VOX SL124
9.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 3.5 l |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna / Zelena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 7.50 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SL124 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 3.5 l |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna / Zelena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 7.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.