Usisivač Samsung VCC4550V36
4,3
(15)
11.490,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| Zapremina kese / posude | 1,3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.20 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VCC4550V36 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 1800 W |
| Zapremina kese / posude | 1,3 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Ne |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.