Usisivač Karcher T 7/1 Classic Profi
16.142,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:35
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 7,5 l |
| Bežični | Ne |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Dužina kabla: 7.5 m - Radijus delovanja: 10 m - Nivo buke: 62 dB - Protok vazduha: 40 l/s |
| Oprema | - 1 x Usisno crevo dužine 2m - 1 x Filter vrećica od netkanog tekstila - 1 x Mlaznica za pod |
| Težina | 6.00 kg |
| Uvoznik | KARCHER d.o.o. Beograd |
| Zemlja porekla | Rumunija |
| Model | KarcherT7/1ClassicProfi |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 1000 W |
| Zapremina kese / posude | 7,5 l |
| Bežični | Ne |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Dužina kabla: 7.5 m - Radijus delovanja: 10 m - Nivo buke: 62 dB - Protok vazduha: 40 l/s |
| Oprema | - 1 x Usisno crevo dužine 2m - 1 x Filter vrećica od netkanog tekstila - 1 x Mlaznica za pod |
| Težina | 6.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.