Usisivač Bosch BGB6X330
Brend: Bosch
0,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 600 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 26.5 x 45 x 30 cm |
| Karakteristike | - Prikaz popunjenosti filter kese - Automatsko nameštanje kabla - Elektronska kontrola snage usisavanja pokretnim regulatorom |
| Oprema | - 1 x Četka za nameštaj - 1 x Univerzalni nastavak - 1 x Četka za tvrde podove |
| Uvoznik | BSH KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BGB6X330 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 600 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 26.5 x 45 x 30 cm |
| Karakteristike | - Prikaz popunjenosti filter kese - Automatsko nameštanje kabla - Elektronska kontrola snage usisavanja pokretnim regulatorom |
| Oprema | - 1 x Četka za nameštaj - 1 x Univerzalni nastavak - 1 x Četka za tvrde podove |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.