| Vrsta aparata | Uljani radijatori |
| Snaga | 2000 W |
| Širina radijatora | 20 cm |
| Visina radijatora | 60 cm |
| Broj rebara | 9 |
| Ventilator | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Uvoznik | Spektar Plus DOO |
| Zemlja porekla | Bugarska |
| Model | CB 2009 E01 R |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Uljani radijatori |
| Snaga | 2000 W |
| Širina radijatora | 20 cm |
| Visina radijatora | 60 cm |
| Broj rebara | 9 |
| Ventilator | Ne |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.