Ugradni frižider Vox IKS1457E
4,6
(7)
26.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Zapremina frižidera | 121 l |
| Zapremina zamrzivača | 17 l |
| Širina | 54 cm |
| Visina | 87,5 cm |
| Dubina | 54,5 cm |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Sistem za hlađenje - Statično - Automatsko odmrzavanje - Nivo buke 38dB - Gas: R600A - Reverzibilna vrata |
| Težina | 32.80 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Turska |
| Model | IKS1457E |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Zapremina frižidera | 121 l |
| Zapremina zamrzivača | 17 l |
| Širina | 54 cm |
| Visina | 87,5 cm |
| Dubina | 54,5 cm |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Sistem za hlađenje - Statično - Automatsko odmrzavanje - Nivo buke 38dB - Gas: R600A - Reverzibilna vrata |
| Težina | 32.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.