Ugradni frižider Gorenje RIU609EA1
4,3
(7)
38.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Zapremina frižidera | 138 l |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 81,8 cm |
| Dubina | 54,5 cm |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Način upravljanja | - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Trepćuća tekstualna poruka - Zvučni signal za visoku temperaturu u zamrzivaču |
| Oprema | - Posuda za flaše sa pokretnim držačem - 1 podesiva gornja polica - Broj podesivih polica u odeljku frizidera 3 - Broj staklenih polica u rashladnom prostoru 3 |
| Težina | 31.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | RIU609EA1 |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Zapremina frižidera | 138 l |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 81,8 cm |
| Dubina | 54,5 cm |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Način upravljanja | - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Trepćuća tekstualna poruka - Zvučni signal za visoku temperaturu u zamrzivaču |
| Oprema | - Posuda za flaše sa pokretnim držačem - 1 podesiva gornja polica - Broj podesivih polica u odeljku frizidera 3 - Broj staklenih polica u rashladnom prostoru 3 |
| Težina | 31.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.