Ugradni aspirator Elica ERACBL/A/52
4,5
(20)
14.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Širina | 53,4 cm |
| Visina aspiratora | 17,7 cm |
| Dubina aspiratora | 30 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 53.5 x 17.7 x 30 cm |
| Težina | 15.00 kg |
| Uvoznik | 220B D.O.O. |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Model | - |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Širina | 53,4 cm |
| Visina aspiratora | 17,7 cm |
| Dubina aspiratora | 30 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 53.5 x 17.7 x 30 cm |
| Težina | 15.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.