Ugradni aspirator Candy CFT610/5S/1
7.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Širina | 60 cm |
| Visina aspiratora | 8 cm |
| Dubina aspiratora | 46,5 cm |
| Energetski razred | C |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Težina | 5.12 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD) |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CFT610/5S/1 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Širina | 60 cm |
| Visina aspiratora | 8 cm |
| Dubina aspiratora | 46,5 cm |
| Energetski razred | C |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Težina | 5.12 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.