Ugradna indukcijska ploča Vox EBI220F
13.990,00
Poslednja cena
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukcijska |
| Širina | 39 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | 14,2 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 5.28 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | EBI220F |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukcijska |
| Širina | 39 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | 14,2 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 5.28 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.