Ugradna rerna Gorenje BOP6373E02EBG
4,6
(5)
39.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Multisistemska |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 59,5 cm |
| Dubina | 56,4 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A+ |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Karakteristike | - Osvetljenje rerne: Na gornjem delu - Glatka površina vrata rerne: Skidajuća - Gornji grejač: Ne - Pečenje na više nivoa istovremeno: Da - PerfectGrill: Da - SuperSize: Da - Gratin: Da |
| Težina | 31.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BOP6373E02EBG |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Multisistemska |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 59,5 cm |
| Dubina | 56,4 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A+ |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Karakteristike | - Osvetljenje rerne: Na gornjem delu - Glatka površina vrata rerne: Skidajuća - Gornji grejač: Ne - Pečenje na više nivoa istovremeno: Da - PerfectGrill: Da - SuperSize: Da - Gratin: Da |
| Težina | 31.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.