Ugradna rerna Bosch HBG537EB3
66.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Multifunkcijska |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 59,4 cm |
| Dubina | 54,8 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 71 l |
| Ostalo | - AutoPilot 10 - 3D Vruć vazduh - Potapajuća dugmad - EcoClean Direct - Pomoć pri čišćenju - SoftOpen i SoftClose - Teleskopske šine na jednom nivou |
| Oprema | - 1 x Pleh, emajl - 1 x Rešetka - 1 x Univerzalna posuda za pečenje |
| Težina | 34.00 kg |
| Uvoznik | BSH KUĆNI APARATI DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | HBG537EB3 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Multifunkcijska |
| Širina | 59,5 cm |
| Visina | 59,4 cm |
| Dubina | 54,8 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 71 l |
| Ostalo | - AutoPilot 10 - 3D Vruć vazduh - Potapajuća dugmad - EcoClean Direct - Pomoć pri čišćenju - SoftOpen i SoftClose - Teleskopske šine na jednom nivou |
| Oprema | - 1 x Pleh, emajl - 1 x Rešetka - 1 x Univerzalna posuda za pečenje |
| Težina | 34.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.