Ugradna mašina za pranje sudova Vox GSI107704E
32.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Broj kompleta posuđa | 10 |
| Širina | 44,8 cm |
| Visina | 81,5 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Programi | - ECO - Glass - 90min - Rapid 30min - Intensive 65°C - Normal - Extra Dry - Odložen start: 1h-24h |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | GSI107704E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 10 |
| Širina | 44,8 cm |
| Visina | 81,5 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Programi | - ECO - Glass - 90min - Rapid 30min - Intensive 65°C - Normal - Extra Dry - Odložen start: 1h-24h |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.