Ugradna mašina za pranje sudova Gorenje GV673A6
62.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Broj kompleta posuđa | 13 |
| Širina | 59,8 cm |
| Visina | 81,6 cm |
| Dubina | 55,5 cm |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 7 |
| Boja | Siva |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača. |
| Težina | 31.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | GV673A6 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 13 |
| Širina | 59,8 cm |
| Visina | 81,6 cm |
| Dubina | 55,5 cm |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 7 |
| Boja | Siva |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača. |
| Težina | 31.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.