Ugradna indukcijska ploča Gorenje IS645BG
4,6
(14)
61.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukcijska |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 52,5 cm |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | 5,4 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 8.90 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Model | IS645BG |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukcijska |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 52,5 cm |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | 5,4 cm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 8.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.