Trimer Vorner VHCB-0709
4,8
(19)
1.190,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Napajanje | 5 W |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.50 kg |
| Uvoznik | CTC-UNIT DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VHCB-0709 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Napajanje | 5 W |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.