Toster Vox TO1020
4,4
(8)
3.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 850 W |
| Boja | Inox |
| Broj stepeni zagrevanja | 6 nivoa |
| Vrsta aparata | Toster |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Uklonjiva posuda za mrvice - Automatsko gašenje - Odmrzavanje - Podgrevanje - Tostiranje |
| Težina | 2.17 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | TO1020 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 850 W |
| Boja | Inox |
| Broj stepeni zagrevanja | 6 nivoa |
| Vrsta aparata | Toster |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Uklonjiva posuda za mrvice - Automatsko gašenje - Odmrzavanje - Podgrevanje - Tostiranje |
| Težina | 2.17 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.