Toster Linea LST-0628
4,5
(10)
1.432,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:36
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 800 W |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Toster |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Automatska kontrola temperature; - Osigurač protiv pregrevanja; - Fiksirane gril ploče za 2 kriške; - Veličina ploče: 212*118 mm; - Neprianjajući premaz; - Ručka hladna na dodir; - Sistem zaključavanja; - Gumene neklizajuće nožice; - Indikatori rada i pripravnosti; - Uspravno skladištenje; boja: crna. |
| Težina | 1.14 kg |
| Uvoznik | CTC-UNIT DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | LST-0628 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 800 W |
| Boja | Crna |
| Vrsta aparata | Toster |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Automatska kontrola temperature; - Osigurač protiv pregrevanja; - Fiksirane gril ploče za 2 kriške; - Veličina ploče: 212*118 mm; - Neprianjajući premaz; - Ručka hladna na dodir; - Sistem zaključavanja; - Gumene neklizajuće nožice; - Indikatori rada i pripravnosti; - Uspravno skladištenje; boja: crna. |
| Težina | 1.14 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.