Toster Gorenje T1100CLI
6.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 950 W |
| Boja | Bež |
| Broj stepeni zagrevanja | 6 |
| Vrsta aparata | Toster |
| Garancija | 2 gdine |
| Težina | 1.60 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | T1100CLI |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 950 W |
| Boja | Bež |
| Broj stepeni zagrevanja | 6 |
| Vrsta aparata | Toster |
| Garancija | 2 gdine |
| Težina | 1.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.