Televizor Vox 65GOU205B Smart, LED, 4K UHD, 65"(165cm), DVB-T2/C/S2
4,5
(11)
57.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 3 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Odziv slike 60 Hz - Snaga zvučnika 2 x 8W RMS - Wi-Fi - H.264, H.265 |
| Funkcije | - Multilanguage OSD, - Sleep Timer, HDR10, - HLG, - Bluetooth, - Dolby Audio, - Dolby Vision HDR, - Googlecast, - Google assistant |
| Ostali priključci | - Mini AV-IN, - ETHERNET (RJ45), - Headphone out, - SPIDF out, - Cl slot |
| Težina | 19.90 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 65GOU205B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,3
(8)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(15)
40.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(21)
59.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(11)
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(10)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
51.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 2 |
| USB | 3 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Odziv slike 60 Hz - Snaga zvučnika 2 x 8W RMS - Wi-Fi - H.264, H.265 |
| Funkcije | - Multilanguage OSD, - Sleep Timer, HDR10, - HLG, - Bluetooth, - Dolby Audio, - Dolby Vision HDR, - Googlecast, - Google assistant |
| Ostali priključci | - Mini AV-IN, - ETHERNET (RJ45), - Headphone out, - SPIDF out, - Cl slot |
| Težina | 19.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.