Televizor Vox 65ADWC2B LED, Smart, 4K UHD, 65"(165cm),DVB-T2/C/S2
4,2
(13)
65.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | Zvuk: - Snaga zvučnika: 2 x 8W RMS - Dolby Digital Plus(DD+) Ostali priključci: - 2 x Antenna ulaz - AV ulaz - Cl - SPDIF izlaz (optički) - Audio izlaz HDR: HDR10, HLG |
| Funkcije | - Hotel Mode - Sleep Timer - Višejezični OSD - Miracast |
| Tehnički podaci | Dimenzije bez postolja: 85 x 845 x 1464 mm Dimenzije sa postoljem: 258 x 906 x 1464 mm |
| Težina | 30.20 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 65ADWC2B |
4,5
(10)
69.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(9)
54.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(18)
66.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(21)
59.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Karakteristike | Zvuk: - Snaga zvučnika: 2 x 8W RMS - Dolby Digital Plus(DD+) Ostali priključci: - 2 x Antenna ulaz - AV ulaz - Cl - SPDIF izlaz (optički) - Audio izlaz HDR: HDR10, HLG |
| Funkcije | - Hotel Mode - Sleep Timer - Višejezični OSD - Miracast |
| Tehnički podaci | Dimenzije bez postolja: 85 x 845 x 1464 mm Dimenzije sa postoljem: 258 x 906 x 1464 mm |
| Težina | 30.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.